• Narrow screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Wide screen resolution
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
Šveitsi valge lambakoer
Sveitsi Valge Lambakoera kutsikad

 

SAADAVAL VAHVAD VALGE LAMBAKOERA KUTSIKAD!

Kutsikahuvilistel palume kontakteeruda telefonil +372 0008000 või e-meilil E-mail on kaitstud sp�mmirobotite eest, Javascript peab olema sisse l�litatud .

Rohkem infot kutsikate kohta leiab selle lingi alt 

 
Valge lambakoer - suursugune, mitmekülgne, intelligentne ja truu
Kui sulle meeldivad intelligentsed, kergesti koolitatavad, valvsad ja lojaalsed koerad, loodud siia maailma midagi korda saatma, siis oled sa jõudnud õigesse kohta, valgete lambakoerte koduleheküljele. Valge lambakoer - suursugune, mitmekülgne, intelligentne ja truu, kes lihtsalt püüab pilku oma efektse välimusega ja võidab südameid oma rõõmsa temperamendiga!

Valge lambakoer sobib inimesele, kes otsib endale sõpra kogu eluks. Koera ja pereliiget, kes on innukas töötama, kergelt koolitatav ja kiirelt õppiv. Inimesele, kellele meeldivad "rääkivad koerad" ja "koerad kes ei väsi kunagi". Täieõiguslikuks pereliikmeks, kaaslaseks, näitusteks, aretuseks, kuulekuskoolituseks, agilityks, jäljekoolituseks, karjatamiseks, lendpalliks, kaitsekoolituseks, lõhnakoeraks, päästekoeraks, teraapiakoeraks ja veelgi rohkemaks. Elu mitmekülgse valge lambakoeraga muudab inimese täielikult. Valge lambakoer annab sulle oma südame saades vastutasuks sinu oma. Kui sul juba on valge lambakoer, siis sa tead mida tähendab "armastus esimesest silmapilgust" ja valge lambakoera "kallistused". Kui sul aga ei ole, siis ei saagi sa seda ennem teada.

Soovime sulle meeldivat ajaveetmist meie koduleheküljel!

Lootusega, et inimene suudab õppida armastama läbi oma koera silmade...
Born to Win White Shepherds
Home of the Smiling Dogs
 

Loe edasi...
 
Austusavaldus Koerale!
Maailma parim sõber võib pöörduda inimese vastu ja saada tema vaenlaseks. Tema tütar ja poeg, keda ta hoole ja armastusega on kasvatanud, võivad muutuda tänamatuks. Need, kes on meile kõige lähedasemad ja kallimad, need, kellele oleme usaldanud oma isikliku õnne ja hea nime, võivad saatuse tahtel osutuda reeturiteks. Inimene võib kaotada kogu oma raha. See lahkub ta juurest just siis, kui ta vajaks seda kõige enam. Mõtlematu pahateoga võib inimene üheainsa hetkega hävitada oma hea nime. Inimesed, kes on valmis põlvili laskuma ja meid austama, siis kui meil läheb hästi, võivad olla esimesed, kes viskavad meie pihta kivi, kui ebaõnn meie pea kohale süngeid pilvi kogub.  

Inimese ainus võimalik täiesti omakasupüüdmatu sõber selles isekas maailmas, sõber, kes teda kunagi ei hülga, kes ei osutu kunagi tänamatuks ega reeturlikuks, on koer. Koer on inimesega rikkuses ja vaesuses, tervises ja haiguses. Ta on valmis magama külmal maapinnal, lõikavas talvetuules ja lumetuisus, ainult et olla oma peremehe läheduses. Ta suudleb kätt, millel pole talle süüa anda, ta lakub haavu ja vermeid, mis on saadud kokkupõrgetes maailma toorusega. Ta valvab kerjuse und, nagu oleks see prints.

Kui kõik teised sõbrad on su maha jätnud, jääb tema ikka. Kui rikkus haihtub ja maine puruneb kildudeks, siiski on tema armastus sama jääv nagu päikese teekond taevavõlvil. Kui saatus tõukab peremehe heidikuna maailma sõpradeta ja kodutuna, ei nõua truu koer kõrgemat privileegi, kui vaid teda saata, kaitsta teda ohtude eest, võidelda ta vaenlaste vastu. Ja kui saabub lõppvaatus ning surm võtab peremehe endaga kaasa ja ta keha pannakse külma maapinda, kui kõik teised sõbrad lähevad oma teed, siis jääb hauakünka kõrvale vaid üllameelne koer, pea käppade vahel ja silmad kurvad, kuid ikka erksalt valvas, ustav ja truu isegi surmas.

See tekst on jäädvustatud üheksateistkümnendal sajandil monumendile, mis asub Missouri osariigis ühe kohtumaja ees. See oli George Graham Vesti kõne vandekohtunikele, kes mõistsid kohut mehe üle, kelle käe läbi sai hukka armastatud koer.

George Graham Vest - c. 1855
Tribute to the Dog

Lootusega, et inimene suudab õppida armastama läbi oma koera silmade...
Born to Win White Shepherds
Home of the Smiling Dogs  
Loe edasi...
 
Meie koerad tegutsemas

 

 
Estonian (Eesti)

Born to Win White Almighty Estonian Reserv Best Sport Dog 2012 in PJK/FH!

Born to Win White General is Estonian Field Tracking Champion!

Born to Win White Hugo is Estonian Agility Champion!

We love what we do, enjoing every single day with our dogs, adoring all our dogs with acknowledging their strengths and forgiving their weaknesses at the same time dedicating of doing our best for the future! :)

Some nice links
There you can find videos:
whiteshepherd in YouTube
White Shepherd World
Bänner
whiteshepherd pups just having fun